Hakkımızda

CapTown Moda ve Aksesuar A.Ş.

CapTown Moda ve Aksesuar A.Ş. başarısını üç kuşaktır tekstil sektöründe hizmet veren Güzel Ailesi’nin girişimlerinden almaktadır. İlk atılımını İstanbul Kapalıçarşı’da 1924 yılında açtığı toptan mağazası ile yapmıştır. Şuan yurtiçi imalatları ve yurtdışı ithalatları ile şapka sektöründeki hizmetlerine global trendler doğrultusunda, gelişen teknoloji ve çağa uyum sağlayarak internet üzerinden satışları ile devam etmektedir.

Firmamız müşteri ile yüz yüze satış günlerinden, günümüzün online satışlarına evrimi süreci de dahil olmak üzere tüm ticari hayatında müşteri memnuniyetini ilk sıraya alıp saygılı ve doğru ticaret anlayışını düstur edinmiştir.

CapTown ailesi olarak hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu, internet sitemizde görünen her ürün görseli ile müşterilerimize ulaşan ürünlerin birebir aynı kalitede olması ve zarar görmeden teslim edilerek herhangi bir hayal kırıklığına mahal verilmemesidir. Ve tabi ki satış sonrası oluşabilecek her türlü değişim ve iade isteklerinde müşterilerimizin yanında olunmasıdır.

Biz her daim hizmet kalitemizi geliştirerek yolumuza devam ediyor ve bu yolun sizlerle kesişmesini umuyoruz.hakkmzda_kopya.png (75 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.